zamknij x
Oferta osiedla na Miedzianej została w całości wyprzedana! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą osiedla na ulicy Staszica oraz osiedla na ulicy Nowej i Torowej. Kliknij tutaj, aby zobaczyć nową ofertę.
Osiedle na Miedzianej
Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze zlokalizowanej w atrakcyjnej i spokojnej części Tarnowskich Gór - Starych Tarnowicach nieopodal parku Repeckiego, który jest idealnym terenem rekreacyjnym i miejscem dla rodzinnych spacerów. Bliskie sąsiedztwo Osiedla Przyjaźń zapewnia dostęp do szkół, przedszkoli oraz placówek handlowych, gastronomicznych i wszelkich innych usług. Budynki położone bezpośrednio przy mało ruchliwej wyasfaltowanej ul. Miedzianej z przyłączeniem do wszystkich mediów.

Budowa osiedla została rozpoczęta jesienią 2010 roku. Inwestycja podzielona jest na dwa etapy. Budowa pierwszych ośmiu budynków w ramach pierwszego etapu została zakończona jesienią 2011 roku. Pozostałych 14 budynków zostało oddanych do użytku na wiosnę 2013 roku.